Deze plaatsing is verlopen .
€nvt

Help, wil jij wel beffen?

Informatie

StadHasselt
ProvincieVlaams-limburg
LandBelgium

Advertentie Beschrijving

Hallo, mijn naam is Kato en ik ben 27. Ben ondertussen drie jaar
getrouwd, echt gelukkig ook maar er is ??n ding dat ik toch mis. Mijn sexleven is nog super, vele mannen willen een vrouw als ik, haha. Maar goed, daar gaat het niet om. Ik mis het beffen. Mijn vent wil dat niet omdat hij het vies vind. Ik ben vaak te nat zegt hij en dan doet hij het niet. Hierover is al gepraat en gepraat maar het helpt niet. Ik hem pijpen dat vind ie oke, maar omgekeerd, ho maar. Daarom ga ik op deze manier op zoek naar een vent die het wel wil. Die een nat kutje net lekker vind. Ben jij die vent?
Kato

september 21, 2012 11:31 am

Deze Advertentie is verlopen

Listing ID 651505c4fc15cc5b 1543 keer bekeken, 1 vandaag
Rapporteer probleem
Je verzoek wordt verwerkt , even geduld aub ....

reacties

Direct geil chatten en klaarkomen met deze Nederlandse babes

Van het Sexblog

De nieuwste geile artikelen van ons blog

Help! Mijn vriend vraagt om een prostaatmassage maar ik heb geen idee hoe of wat!?

We kregen een vraag van Sophie (naam veranderd om haar privacy te beschermen). Ze vertelde dat ze al twee jaar gelukkig samen is met haar vriend Rik. Hun seksleven is goed, maar onlangs vroeg Rik haar of ze hem een prostaatmassage wilde geven. Sophie had geen idee wat dat precies is, hoorde dat het iets “via zijn kont” is, en vroeg zich af waarom hij dat wil, of dat iets zegt over zijn geaardheid, en hoe ze het überhaupt moet doen. Ze wil hem graag laten genieten, maar weet niet waar ze moet beginnen.

Wat is een prostaatmassage precies?

De prostaat is een klein kliertje dat vlak onder de blaas zit, aan de binnenkant van het bekken. Het speelt een belangrijke rol bij zaadproductie en is bij veel mannen erg gevoelig. Door de prostaat zachtjes te stimuleren, kan een man een heel intens, diep orgasme ervaren. Sommige mannen beschrijven het zelfs als een ander soort hoogtepunt dan via de penis, meer golvend en langdurig.

Betekent dit dat je vriend bi of homo …
Read more about Help! Mijn vriend vraagt om een prostaatmassage maar ik heb geen idee hoe of wat!?
  • 0

Betrapt door mijn vrouw tijdens webcam sex

Ik zat alleen in de slaapkamer, de deur half dicht, laptop op schoot en de volumeknop laag. Mijn hart klopte al iets sneller dan normaal terwijl ik naar haar keek, die prachtige camgirl in haar kanten lingerie. Ze lag op haar buik, wiegde haar heupen verleidelijk en glimlachte recht in de camera. Alsof ze alleen voor mij daar lag.

Mijn broek zat al halverwege mijn dijen en ik was langzaam aan het aftrekken terwijl ik met één hand de muis bediende. Ze begon zich uit te kleden, trok haar slipje naar beneden en toonde haar natte lipjes aan de cam. “Wil je dat ik mijn speeltje pak?” vroeg ze, haar stem zwoel.

Ik knikte en fluisterde “ja”, hoewel ik wist dat ze me niet kon horen. Alles voelde intiem, alsof we in een privébubbel zaten. Mijn ademhaling werd zwaarder. Mijn hand bewoog sneller. En toen… hoorde ik zachtjes voetstappen op het laminaat.

“Geniet je een beetje?” klonk haar stem plotseling achter me.

Ik schrok me kapot. Mijn vrouw s…

Read more about Betrapt door mijn vrouw tijdens webcam sex
  • 1