€1.00

Rijpe vrouwen samen naakt lopen naakt slapen

Informatie

StadGent
ProvincieOost-Vlaanderen
LandBelgium

Advertentie Beschrijving

Samen naakt slapen
Hallo ! Man zoekt vrouw. Ja, natuurlijk wil ik seks. Geilen, beffen, vingeren, likken, gepijpt worden, neuken, klaarkomen.
Maar ook regelmatig samen naakt slapen, met of zonder seks.
Gewoon omdat het lekker is met elkaar te slapen, genieten van de warmte van elkaars lichaam. Ontspannen maar toch ook een beetje spannend. En soms is het misschien een beetje ongemakkelijk als jij met een been of arm half over mij heen ligt en ik mij moeilijk kan bewegen, terwijl ik mij af en toe wil omdraaien. Bil tegen bil of buik tegen buik, of bil tegen buik. Bij het wakker worden vrijen.
Samen af en toe andere dingen doen kan ook. Sport of cultuur of ergens iets gaan eten of drinken. Wil jij meer weten of heb jij vragen wie ik ben ? Aarzel niet en reageer gewoon. Wie weet hebben wij binnenkort wel een leuke, gezellige, geile tijd verplaats mij enkel in gent prijzen zijn in natura Intresse stuur foto mee zonder foto geen enkel antwoord sms O488723449 Geert

augustus 20, 2024 10:43 am

Deze Advertentie is verlopen

Listing ID 36566c4734811397 231 keer bekeken, 1 vandaag
Rapporteer probleem
Je verzoek wordt verwerkt , even geduld aub ....

reacties

Direct geil chatten en klaarkomen met deze Nederlandse babes

Van het Sexblog

De nieuwste geile artikelen van ons blog

Help! Mijn vriend vraagt om een prostaatmassage maar ik heb geen idee hoe of wat!?

We kregen een vraag van Sophie (naam veranderd om haar privacy te beschermen). Ze vertelde dat ze al twee jaar gelukkig samen is met haar vriend Rik. Hun seksleven is goed, maar onlangs vroeg Rik haar of ze hem een prostaatmassage wilde geven. Sophie had geen idee wat dat precies is, hoorde dat het iets “via zijn kont” is, en vroeg zich af waarom hij dat wil, of dat iets zegt over zijn geaardheid, en hoe ze het überhaupt moet doen. Ze wil hem graag laten genieten, maar weet niet waar ze moet beginnen.

Wat is een prostaatmassage precies?

De prostaat is een klein kliertje dat vlak onder de blaas zit, aan de binnenkant van het bekken. Het speelt een belangrijke rol bij zaadproductie en is bij veel mannen erg gevoelig. Door de prostaat zachtjes te stimuleren, kan een man een heel intens, diep orgasme ervaren. Sommige mannen beschrijven het zelfs als een ander soort hoogtepunt dan via de penis, meer golvend en langdurig.

Betekent dit dat je vriend bi of homo …
Read more about Help! Mijn vriend vraagt om een prostaatmassage maar ik heb geen idee hoe of wat!?
  • 0

Betrapt door mijn vrouw tijdens webcam sex

Ik zat alleen in de slaapkamer, de deur half dicht, laptop op schoot en de volumeknop laag. Mijn hart klopte al iets sneller dan normaal terwijl ik naar haar keek, die prachtige camgirl in haar kanten lingerie. Ze lag op haar buik, wiegde haar heupen verleidelijk en glimlachte recht in de camera. Alsof ze alleen voor mij daar lag.

Mijn broek zat al halverwege mijn dijen en ik was langzaam aan het aftrekken terwijl ik met één hand de muis bediende. Ze begon zich uit te kleden, trok haar slipje naar beneden en toonde haar natte lipjes aan de cam. “Wil je dat ik mijn speeltje pak?” vroeg ze, haar stem zwoel.

Ik knikte en fluisterde “ja”, hoewel ik wist dat ze me niet kon horen. Alles voelde intiem, alsof we in een privébubbel zaten. Mijn ademhaling werd zwaarder. Mijn hand bewoog sneller. En toen… hoorde ik zachtjes voetstappen op het laminaat.

“Geniet je een beetje?” klonk haar stem plotseling achter me.

Ik schrok me kapot. Mijn vrouw s…

Read more about Betrapt door mijn vrouw tijdens webcam sex
  • 1