€0

Oudere vrouw zoekt seks in regio Apeldoorn

Informatie

WEBSITEhttps://www.sexin.nl/oudere-vrouw-uit-apeldoorn-zoekt-man-voor-seks/
StadApeldoorn
ProvincieGelderland
LandNetherlands

Advertentie Beschrijving

Altijd al gefantaseerd over seks met een oudere dame? Altijd al willen genieten van een vrouw met onwijs veel ervaring in bed. Kan jij het aan denk je? Reageer dan op mijn advertentie! Ik ben 58 jaar, kom uit Apeldoorn en heb altijd zin in wat spannends. Ik zoek een man van mijn leeftijd, of jonger natuurlijk, zolang je maar verzorgd bent en je conditie goed genoeg is mij bij te houden.

Ik vin het fijn om vooraf eerst een drankje ergens te doen of een praatje te maken om elkaar een beetje te leren kennen. Ik hoop jij ook, want dat vind ik toch altijd wel fijn. Verder ben ik 100% klaar om leuke mannen te ontmoeten uit de regio Apeldoorn.

Louise

reacties

Direct geil chatten en klaarkomen met deze Nederlandse babes

Van het Sexblog

De nieuwste geile artikelen van ons blog

Help! Mijn vriend vraagt om een prostaatmassage maar ik heb geen idee hoe of wat!?

We kregen een vraag van Sophie (naam veranderd om haar privacy te beschermen). Ze vertelde dat ze al twee jaar gelukkig samen is met haar vriend Rik. Hun seksleven is goed, maar onlangs vroeg Rik haar of ze hem een prostaatmassage wilde geven. Sophie had geen idee wat dat precies is, hoorde dat het iets “via zijn kont” is, en vroeg zich af waarom hij dat wil, of dat iets zegt over zijn geaardheid, en hoe ze het überhaupt moet doen. Ze wil hem graag laten genieten, maar weet niet waar ze moet beginnen.

Wat is een prostaatmassage precies?

De prostaat is een klein kliertje dat vlak onder de blaas zit, aan de binnenkant van het bekken. Het speelt een belangrijke rol bij zaadproductie en is bij veel mannen erg gevoelig. Door de prostaat zachtjes te stimuleren, kan een man een heel intens, diep orgasme ervaren. Sommige mannen beschrijven het zelfs als een ander soort hoogtepunt dan via de penis, meer golvend en langdurig.

Betekent dit dat je vriend bi of homo …
Read more about Help! Mijn vriend vraagt om een prostaatmassage maar ik heb geen idee hoe of wat!?
  • 0

Betrapt door mijn vrouw tijdens webcam sex

Ik zat alleen in de slaapkamer, de deur half dicht, laptop op schoot en de volumeknop laag. Mijn hart klopte al iets sneller dan normaal terwijl ik naar haar keek, die prachtige camgirl in haar kanten lingerie. Ze lag op haar buik, wiegde haar heupen verleidelijk en glimlachte recht in de camera. Alsof ze alleen voor mij daar lag.

Mijn broek zat al halverwege mijn dijen en ik was langzaam aan het aftrekken terwijl ik met één hand de muis bediende. Ze begon zich uit te kleden, trok haar slipje naar beneden en toonde haar natte lipjes aan de cam. “Wil je dat ik mijn speeltje pak?” vroeg ze, haar stem zwoel.

Ik knikte en fluisterde “ja”, hoewel ik wist dat ze me niet kon horen. Alles voelde intiem, alsof we in een privébubbel zaten. Mijn ademhaling werd zwaarder. Mijn hand bewoog sneller. En toen… hoorde ik zachtjes voetstappen op het laminaat.

“Geniet je een beetje?” klonk haar stem plotseling achter me.

Ik schrok me kapot. Mijn vrouw s…

Read more about Betrapt door mijn vrouw tijdens webcam sex
  • 1